Tagi

Index tagów

Kraków rozpisał przetarg. Nowe pojazdy pojawią się pod koniec roku

Oceń: [0,020408163265306] Down Up
08.05.2018 09:50:00

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie rozpisał przetarg na zakup 45 pojazdów przeznaczonych do egzaminowania na kat. B i jednego na kat. B+E. Nowe auta mają pojawić się w ośrodku w listopadzie.


Do tego czasu podczas egzaminów wykorzystywane będą kie rio (używane w Krakowie) i toyoty yaris (używane w Oświęcimiu) oraz chevrolet captiva (kat. B+E).

Firmy, które zdecydują się wziąć udział w przetargu, muszą zaoferować pojazdy nowe, wyprodukowane w 2018 r. W przypadku auta na kat. B+E, model musi być w sprzedaży minimum rok od terminu składania ofert, który został zaplanowany na 4 czerwca.

Zgodnie ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia, wszystkie pojazdy na kat. B, wraz z systemem rejestracji wideo, mają zostać nieodpłatnie wymienione na takie same, nowe, po dwóch latach użytkowania.

Najważniejszym kryterium branym pod uwagę przez krakowski MORD będzie oczywiście cena. Ale punktowane będzie także wyposażenie opcjonalne, możliwość montażu instalacji LPG, wydłużony okres gwarancji, czas realizacji napraw gwarancyjnych oraz wskazanie stacji serwisowej na terenie miasta i gminy Oświęcim.

Samochody, które są teraz używane w krakowskim MORD-zie zostaną przekazane zwycięzcy przetargu w rozliczeniu.

jaz