Tagi

Index tagów

Tragedia pod Nowogardem. Skoda czołowo zderzyła się z elką

Oceń: [0,019607843137255] Down Up
30.03.2018 08:29:00

W czwartek na drodze krajowej nr 6, w pobliżu miejscowości Wojcieszyn (województwo zachodniopomorskie) doszło do tragicznego wypadku z udziałem pojazdu szkoleniowego.


Wypadek miał miejsce ok. godz. 16. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca jadący skodą octavią zjechał na przeciwległy pas drogi i czołowo zderzył się z pojazdem szkoleniowym. Wszystko działo się pod Nowogardem (województwo zachodniopomorskie), w pobliżu miejscowości Wojcieszyn.

– Niestety, pasażerka skody zginęła na miejscu – mówi „Szkole Jazdy” Julita Filipczuk, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

Kierowca skody (w ciężkim stanie) został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. A co z osobami jadącymi elką (toyotą yaris)? Jedna z nich, czyli kursant, odniosła lekkie obrażenia. Był zakleszczony w aucie, dlatego strażacy musieli go wyciągać z pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych. Z kolei instruktorowi nauki jazdy oraz drugiemu pasażerowi elki  na szczęście nic poważnego się nie stało.

red